Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Tech Stretch Top Lady

Millet Tech Stretch Top Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 1
3,590ден.
2,340ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уштре само една големина на залиха: Ѕ!
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!


Повеќе инфо од производителот:

Half-zip thermal top with double-sided, technical stretch fleece

CHARACTERISTIC

  • Protective collar with invisible seams
  • Flat-lock seams for enhanced comfort
  • Seamless pivot sleeve for maximised in-action ease of movement
  • Half-zip opening.

FABRICS

  • Tecnostretch Fleece
  • 100% Bi-Face Stretch.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Tech Stretch Top