Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Hakkoda Grid PO Lady

Millet Hakkoda Grid PO Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 1
2,900ден.
1,890ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина - Ѕ!
Одлична можност - цена со 35% ПОПУСТ!!!

Лесен микрополар со двојна „грид“ конструкција.
Женски крој!

Повеќе инфо од производителот:
Се носи како среден слој или пак и самиот како термална заштита во студено време
За планински активности во текот на целата година
Половина патент
Сите шевови се заштитени - за зголемен комфорт

Материјали:
Micro Grid™ Fleece
100% Bi-face™ зајакнат полиестер полар

 

Тежина:
220 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Hakoda