Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Kamet Gore-Tex Lady

Millet Kamet Gore-Tex Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
18,900ден.
15,120ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само Л големина на залиха!
Одична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Универзална техничка јакна со сите потребни детали!

Повеќе инфо од производителот:

Интегрална капуљача која е компатибилна со шлемови и која има заштитен визор/стреа со што се добива одлична панорамска претстава.
Ергономска конструкција
Делови за вентилација кои се заштитени со водоодбивни патенти
2 џеба кои се заштитени со водоодбивни патентни
Џеб во внатрешниот дел - со патент.

Материјали:
GORE-TEX® Holberg 3L
Рамења: GORE-TEX® Khumba 3L
Сите шевови се термички затворени/заштитени.

Технологии
Dual Tech™ конструкција

Тежина:
520 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Kamet