Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Revert GV Man

Asolo Revert GV Man
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 2
7,900ден.
5,900ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: 45 и 46!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Спецификација:

Материјал Водоодбивна кожа 1,6-1,8 mm и најлонски влакна со голема издржливост
Водоотпорна мембрана Gore-Tex Extended Comfort Footwear
Основа Asoflex 00 SR
Анатомска влошка Lite 2
Ѓон Asolo/Vibram Radiant
Тежина 590 гр (за една чевла со големина 42)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Revert GV MM