Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Bajura GV

Asolo Bajura GV
Бренд: Asolo
Код на производот: asolo
Достапност: 2
13,900ден.
10,400ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само две големини на залиха: 8УК (42) и 11УК (46)
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Материјал: Водоодбивна Нубук кожа со дебелина 2,2-2,4мм
Водоотпорна мембрана: Gore-Tex Perfomance Comfort Footwear.
Основа: Asoflex 00 MR.
Анатомска влошка: Lite 2.
Ѓон: Asolo/Vibram Ascent + „микропорозна средина со двојна густина“ + „PU Anti-Shock“ додаток.
Тежина: 845 грама (една чевла со големина 8 UK)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Bajura