Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Salyan

Asolo Salyan
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 10
8,500ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Намена: технички пристап, виа-ферата...

Материјал : Водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8мм
Мембрана : Velveteen.
Основа : Asoflex 00 MR.
Анатомска влошка : Lite 2.
Ѓон : Vibram Friction + порозна средина + PU Anti-Shock додаток.
Тежина : 435 грама за една чевла со големина 8 UK
Произведено во Романија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Salyan