Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Drifter GV

Asolo Drifter GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 1
9,900ден.
7,400ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: 46!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Материјал : водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8 мм + високо издржлив најлон.
Мембрана : Gore-Tex Performance Comfort Footwear.
Основа : Asoflex 00 SR.
Анатомска влошка : Lite 2.
Ѓон : Asolo/Vibram Radiant (rubber-eva).
Фит : машки
Тежина : 610 грама за една чевла со големина 42

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Drifter