Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Piz GV

Asolo Piz GV
Asolo Piz GV Asolo Piz GV Asolo Piz GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 1
13,500ден.
10,130ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: 11 1/2 УК т.е. 46 1/3 ЕУ.
Одличен модел со одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!


Материјал: Водоодбивна кожа 1.6-1.8мм + Shoeller софтшел
Класа на Горе-Текс изолација: Gore-Tex Performance Comfort Footwear
Подлога: Asoflex Spiky од најлон со фиберглас
Анатомска влошка: Lite 4
Ѓон: Vibram Mulaz + микропорозен материјал со двоја густина + двојно интегриран додаток за полуавтоматски дерези
Тежина: 640 гр. за една чевла со 42 големина
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: asolo piz