Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Hike Up LD

Millet Hike Up LD
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 5
7,900ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Женски модел на ниска чевла за планинарење.

Спецификација:
Многу комфорен, компактен фит
Прецизно врзување
Гумена заштита над прстите
Издржлив Вибрам ѓон со одличен грип

Материјали:
Водоодбивна нубук кожа 1.8мм
Ѓон Vibram® Tubava
Унисекс спорт/компактен фит, полу-мек флекс

Тежина:
320 gr

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу: