Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Reston WP

Asolo Reston WP
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 6
8,400ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Материјал Водоодбивна кожа 1,6-1,8mm и полиестер
Анатомска влошка Natural shape
Ѓон Asolo/Vibram Natural shape
Тежина 445 гр (за една чевла со големина 42)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo, Reston WP