Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Trident Guide

Millet Trident Guide
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 7
7,900ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Ниска чевла за планинарење! Комфорна, издржлива и прецизна: за лесно качување, виа-ферата, брзо движење по секаков тип на терен...

Водоодбивна кожа од 1,8мм
Странична заштита
Ергономски фит за пристап - прецизно движење/качување
Брз и прецизен систем за врзување
Систем за ублажување на удари под петата
Прецизна основа која овозможува добро триење  и „леплива“ зона под прстите - за попрецизно движење/качување.

Тежина: 420 грама (за големина UK8)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Trident Guide