Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Quadrant

Asolo Quadrant
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 2
6,400ден.
4,160ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 3 големини: 8.5УК, 9УК и 10УК
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

Карактеристики:
Mатеријал: Водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8мм и најлонска мрежа
Заштитна мембрана: Velveteen
Анатомска влошка: Natural shape

Гума: Asolo/Vibram Natural shape (rubber-eva)
Фит: машки
Тежина: 340гр (за една чевла со големина 42)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo, Quadrant