Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Alfa-D

Trimm Alfa-D
Trimm Alfa-D Trimm Alfa-D
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 3
11,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Надворешен дел: 100% polyester, 4000mm H2O
Внатрешен дел: дишечки WR 100% polyester
Подлога: 100% nylon PU 10000 mm H2O
Конструкција: Dural 7001 T6, 8,5, 9,5
Димензии: (90+220)х150/110
Тежина: 2,8кг

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Alfa-D