Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Stash 40

BCA Stash 40
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 3
7,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Сите ранци на БЦА имаат посебни оддели за поставување на опрема за лавинска безбедност, изолирани канали за цревото од мешината/резервоарот за хидратација во прерамките и компатибилност со БЦА системот за комуникација (БЦА Линк, кој исто така е достапен во нашиот продажен центар!). Исто така дел од можностите се и систем кој овозможува носење на скиите дијагонално, систем за поставување на цепини итн. Целосно посветен ски/турно ранец со доволно волумен за долги тури!

Волумен: 40Л
Тежина: 1410 грама
Димензии: за торзо 43,18-53,88цм

Видео:
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA Stash 40