Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Courier 35 green

Trimm Courier 35 green
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 3
4,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Материјали: 100 % PES 210 D ripstop + 100 % PES 600 D + најлон ликра, PU заштита, Ripstop текстура, YKK
Тежина: 0.9 kg
Волумен: 35 l
Опис: Комфорен и лесен ранец, погоден за викенд планински тури - со максимално дишечки систем во делот на грбот. Софистицираниот дизајн со умно поставени детали во овој модел, одлично се парирани со модерна комбинација на бои.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Courier