Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Manta 30 green

Trimm Manta 30 green
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 5
3,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Материјали: 100 % PES 420 D dobby + 100 % PES 600 D, PU coating, YKK
Тежина: 1.2 kg
Волумен: 30 l
Опис: Одличен волумен за секојдневни активности и лесни тури со заштитна покривка од дожд.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Manta