Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Mountain Runner 12

Grivel Mountain Runner 12
Grivel Mountain Runner 12 Grivel Mountain Runner 12
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
4,950ден.

Еден од најновите модели на ранци за планинско трчање на Гривел. Идеален партнер како за еднодневни, така и за повеќедневни трки - роден од директното искуство на Tor de Geants ендуренс трките.

Опис:
- Ранецот има одлични опции за регулирање на големината и приспособување според сечие тело,
- џебови за организација во внатрешноста на главниот оддел,
- гуртни/замки за компресија на товарот - за што подобра агилност,
- неколку џебови за носење на се’ што ви е потребно и кои се лесно пристапни,
- перфорирана/мрежеста конструкција - за што подобра вентилација,
- 2 предни држачи за штеки за планинарење.

Волумен: 12Л
Тежина: 530гр.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel Mountain Runner