Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Prolighter 22

Millet Prolighter 22
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 3
4,600ден.
 
   - ИЛИ -   

ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 15 НОЕМВРИ!

Пролајтер серијата е специјален член на Експерт колекцијата на Millet.
22 литарските модели пак се горди со својата бројка и покрај тоа што не се специјализирани, туку се модел кој може да се користи како за алпинистички искачувања, така и за секојдневни активности во градот – од транспорт на документи до работното место, за училиште... За се’ друго за што можете да сонувате со овој волумен на ранец!
Материјалот кој е користен е лесен, но со сериозни технички карактеристики!

Активности:
Алпинизам

Основно:
-волумен: 22Л,
-висина на грб: 48цм.

Карактеристики:
-прецизен фит со отворање на патент,
-FPP Ergo™ држач за цепини,
-странични гуртни за затегнување,
-преден џеб на патент со држач за клучеви,
-компатибилност со резервоари/мешини за хидратација,
-Continuous™ гуртни за рамо, тенка гуртна за затегнување околу половината+држач за опрема...

Материјали:
-„Ласерски крој“,
-N 70 D 230 T Triple R/S,
-P 600 D PES,
-3D мрежа на грбот.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet Prolighter 22