Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Prolighter 25

Millet Prolighter 25
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 3
6,700ден.
 
   - ИЛИ -   

ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 15 НОЕМВРИ!

Дизајнерите на овој модел своето внимание посебно го посветија на тежината: „Секогаш се обидуваме да ја утврдиме најдобрата рамнотежна помеѓу тежината и издржливоста, поместувајќи ги границите и постојано тестирајќи нови материјали! Овој материјал е тенок, но докажано неверојатно издржлив и тестиран од страна на водичите...“

Активности:
Алпинизам

Основно:
-волумен: 25Л,
-висина на грб: 46цм.

Карактеристики:
-прецизен фит со отворање на една тока на капата на ранецот,
-FPP Ergo™ држач за цепини,
-3 замки за опрема,
-странични гуртни за затегнување,
-2 џеба на патент во капата,
-компатибилност со резервоари/мешини за хидратација,
-Continuous™ гуртни за рамо, тенка гуртна (како на појас за качување) за затегнување околу половината+држач за опрема...
-гуртни за подесување според тежината,
-гуртна на гради.

Материјали:
-„Ласерски крој“,
-N 70 D 230 T Triple R/S,
-P 600 D PES,
-3D мрежа на грбот.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet Prolighter 25