Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Speed 22

Black Diamond Speed 22
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
6,250ден.
 
   - ИЛИ -   

Докажан модел низ многу години и во планински масиви во целиот свет – со нов дизајн!
Негова специјалност: лесно и брзо движење по карпа, снег и мраз – класичен алпинистички ранец!

Тежина: 536 грама
Материјали: 210d ripstop main, 420d abrasion

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Speed 22