Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Mountain Runner Light

Grivel Mountain Runner Light
Grivel Mountain Runner Light Grivel Mountain Runner Light
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
4,600ден.

Најновиот ранец за планинско трчање од Гривел!
Идеален партнер за еднодневни, но и повеќедневни трки – креиран од директното искуство од познатата ендуренс трка „ Tor de Geants“.

-Повеќе начини за подесување на големината,
-Џебови за организација – во главниот оддел,
-Гуртна за затегнување на главниот оддел,
-Повеќе џебови за носење на потребни работи – за подобар и полесен пристап,
-Волумен: 5Л, Тежина 275гр.,
-Материјал: Air Mesh
-Држачи за штеки: 2 во предниот дел.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel Mountain Runner