Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Sports Blue

Trimm Sports Blue
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 1
920ден.
 
   - ИЛИ -   

Тежина:58г со батерии
Лумени: макс 37
Осветлува до 35 метри - 8 часа
Осветлува до 15 метри - 30 часа
​Батерии: 2 ААА

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Sports