Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Auto

K2 Auto
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 8
2,400ден.

Достапни опции


* Должина на штеки (см):

 
   - ИЛИ -   

The K2 Auto Ski Pole offers an all-aluminum shaft construction with a single injection grip for automatic performance and value.

  • Features: 6061 Aluminum Construction, New Performance Grip, Hard-Snow Baskets.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2, Auto