Кошничката е празна!
Најпродавани

Boreal FS-Quattro

Boreal FS-Quattro
Бренд: Boreal
Код на производот: Boreal
Достапност: 20
550ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума за патики за качување. Најуниверзален модел на гума, која најчесто се сретнува на најголем број на модели на патики на Бореал.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Boreal, FS-Quattro, гума