Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Iron Cruiser Via Ferratа Set

Black Diamond Iron Cruiser Via Ferratа Set
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
5,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет за виа ферата!
- Два Iron Cruiser карабинери кај кои вратичката лесно се отклучува и со една рака, со лесно движење на лизгачот надолу-нагоре.
- Безбедносен систем за абсорбција на ударот при пад.

Тежина: 462гр

Повеќе инфо преку линкот до производителот: Black Diamond Iron Cruiser

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Iron Cruiser Via Ferrata Set