Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Vector

Black Diamond Vector
Black Diamond Vector Black Diamond Vector
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
5,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Револуционерен модел, идеален за долги насоки, алпинистички искачувања и други мисии каде е важно тежината да биде што помала.
Одлична вентилација, комфор, лесно пакување на системот за затегнување - за пофино пакување во ранецот, ултра-безбеден систем за поставување на челна лампа...

Тежина:
Ѕ/М - 231 грам
M/L - 240 грама

Големини:
Ѕ/М - 53/59цм
M/L - 58/63цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Vector