Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Half Dome Women's

Black Diamond Half Dome Women's
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
3,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Најпродаваниот модел на алпинистички шлем, сега и со специфично женски фит.

Тежина: 330грама
Обем: 50-58цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond half dome