Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Turbo

Black Diamond Turbo
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 1
2,600ден.
1,820ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само 1 број на залиха: со должина од 13цм!
Одлична цена со 30 % ПОПУСТ!!!!


Од производителот:
Оригиналната заштита за качување на мраз: моделот Турбо на Блек Дајмонд!
Со надградена геометрија на навојот и класичната, лесна ушка!

Материјали Тело: Chromoly Ушка: Chromoly
 
 
Тежина :  
13 cm – 131 g (4.6 oz)

Сила :  
10 kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Turbo