Кошничката е празна!
Најпродавани

Boreal Lynx

Boreal Lynx
Бренд: Boreal
Код на производот: Boreal
Достапност: 3
6,850ден.
5,140ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Патики за качување - со Зенит гумата на Бореал!
Многу универзален (не претерано агресивен и релативно рамен во ѓонот) и многу технички - прецизен модел.
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Boreal, Lynx