Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Primrose

Black Diamond Primrose
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 1
3,400ден.
2,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само ХЅ големина на залиха!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Најпопуларниот женски појас на Black Diamond за широк спектар на активности во вертикалите!
 


Повеќе инфо од производителот:

For all-around climbers who know that time spent fiddling with leg loops and adjusting a pinching waistbelt is time wasted, the Black Diamond Momentum delivers a time-saving design for all styles of climbing. A pre-threaded Speed Adjust waistbelt buckle saves time and eliminates error when tying in, while Dual Core Construction™ puts an emphasis on comfort, even when you’re posted up at a hanging belay. TrakFIT leg-loops easily adjust for cool fall days at the crag or blazing summer days on long multi-pitches, and four pressure-molded gear loops and a haul loop make this our most popular all-rounder.

Pre-threaded Speed Adjust waistbelt buckle
Bullhorn-shaped waistbelt built using Dual Core Construction
Patent-pending trakFIT adjustment for easy leg loop customization
Adjustable rear elastic riser
Four pressure-molded gear loops
Haul loop

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Primrose