Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Hopi

Rock Empire Hopi
Бренд: Rock Empire
Код на производот: Rock Empire
Достапност: 2
2,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Детски појас за качување

Опис од производителот:

Hopi is a fully adjustable sport climbing harness for our smallest climbers. Conically shaped leg belts fit smaller legs and offer high levels of comfort. One quick buckle on the waist belt helps for quick and safe size adjustments. Made in Czech Republic.

Weight: 322 g / 11,36 oz.
* Innovative ergonomic waist and legs
* 3D padding
* 3 quick buckles 20mm
* 4 gear loops (10kg)
* Light weight belay loop in a contrasting color (width 16mm, 15kN)
* Quality foam with high dimensional stability

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Rock Empire, Hopi