Кошничката е празна!
Најпродавани

Tendon Orbix

Tendon Orbix
Бренд: Tendon
Код на производот: Tendon
Достапност: 1
3,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Тежина: 240 грама
Обем (унисајз): 54-62цм
Отвори за вентилација: 17
3 отвори/штипки за прицврстување на челна лампа

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tendon Orbix