Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Iron Cruiser Via Ferrata Carabiner

Black Diamond Iron Cruiser Via Ferrata Carabiner
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 10
1,350ден.
 
   - ИЛИ -   

Карабинер за виа ферата
Модел: Black Diamond Iron Cruiser

Тежина: 98гр
Сила при затворена вратичка: 27 kN
Сила при отворена вратичка: 10kN
Сила на помала оска: 8kN
Отвор на вратичка: 40мм

Повеќе инфо преку линк до производителот: Black Diamond Iron Cruiser Carabiner

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Iron Cruiser Via Ferrata Carabiner