Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Set Swift D13

Rock Empire Set Swift D13
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 15
920ден.
 
   - ИЛИ -   

Комплет од два карабинери со жичана вратичка и гуртна од динема.

За гуртната: 13мм ширина, 11цм должина и 22kN
За карабинерите: 7kN при отворена вратичка и во мала оска и 22kN во долгата оска.

Тежина: 76 грама
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, set, swift