Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire сет Vector

Rock Empire сет Vector
Бренд: Rock Empire
Код на производот: Rock Empire
Достапност: 1
2,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Од производителот:
5 color-coded sizes of asymmetric stoppers. Each one offers 4 different possible size placements. A free Rock Empire promotional carabiner (not suitable for climbing) is included with purchase of a set.

Size Strength A Strength B Weight
1 8 kN 5 kN 26g /0,92 oz.
2 10 kN 10 kN 28g /0,99 oz.
3 12 kN 10 kN 32g /1,13 oz.
4 12 kN 10 kN 40g /1,41 oz.
5 12 kN 12 kN 52g /1,83 oz.

 

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Rock Empire, Vector