Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Granit

Rock Empire Granit
Бренд: Rock Empire
Код на производот: Rock Empire
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
4,400ден.

Од производителот:
Perfect for crack climbing. Granite excels in high strength and low weight. Made in EU.

Size Strength A Strength B Weight
1 6 kN - 17 g / 0,60 oz.
2 8 kN 6 kN 24 g / 0,85 oz.
3 9 kN 8 kN 25 g / 0,88 oz.
4 10 kN 9 kN 26 g / 0,92 oz.
5 10 kN 10 kN 28 g / 0,99 oz.
6 10 kN 10 kN 31 g / 1,09 oz.
7 10 kN 10 kN 33 g / 1,16 oz.
8 10 kN 10 kN 36 g / 1,27 oz.
9 12 kN 12 kN 41 g / 1,45 oz.
10 12 kN 12 kN 50 g / 1,76 oz.
11 12 kN 12 kN 57 g / 2,01 oz.

 

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Rock Empire, Granit