Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Hex Set 4-10

Black Diamond Hex Set 4-10
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
5,800ден.

Сет на хексагонални чокови со големини од 4 до 10.

Повеќе информации од производителот:
 

Тежина :  694 g
 
Сила :  10 kN 
 

 
Димензии :  [големина 4] 20.6/27.9 mm 
[големина 5] 23.9/33 mm 
[големина 6] 27.2/39.1 mm 
[големина 7] 33/45.7 mm 
[големина 8] 39.1/54.1 mm 
[големина 9] 47/63.7 mm 
[големина 10] 55.6/75.2 mm 
[size 11] 65/89.2 mm 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Hex