Кошничката е празна!
Најпродавани

DMM Torque nuts сет 1-4

DMM Torque nuts сет 1-4
Бренд: DMM
Код на производот: DMM
Достапност: 1
4,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет со 4-те големини на популарните торксови на DMM!

Повеќе информации од производителот:

Големина 1 54g 14kN Зелена боја  
Големина 2 70g 14kN Црвена боја  
Големина 3 104g 14kN Златна боја  
Големина 4 146g 14kN Сина боја  

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: DMM, Torque