Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Stony Sp. 3+

Julbo Stony Sp. 3+
Julbo Stony Sp. 3+ Julbo Stony Sp. 3+
Бренд: Julbo
Код на производот: Julbo
Достапност: 3
5,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Ваш избор нека биде компанијата која ја води оптиката уште од 1888 година: француската JULBO!

Julbo Stony

Модел на наочари за широк спектар на секојдневни и спортски активности, патувања...
Леќа: Spectron 3+ (со категорија на заштита 3, која има дополнителен "blue flash" слој и која пропушта 12% од светлината)

Одличен фит благодарение на специјалната форма на рамката и одличен комфор при допирот со кожата, благодарение на избраните меки материјали.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Julbo Stony