Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Pinnacle 110

K2 Pinnacle 110
K2 Pinnacle 110 K2 Pinnacle 110
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 5
29,500ден.
17,700ден.

Достапни опции


* Mondo големини:

 
   - ИЛИ -   

Овој модел го има истиот Synchro Interlock систем, кој му ги дава одличните перформанси за скијање и движење на моделот Pinnacle 130, но во малку порелаксирана верзија - со 110 флекс!

Новина е Power Buckle системот за подесување на велкро, кој дава дополнителни перформанси во скијањето, а кога ќе се комбинира фитот од 102мм со комфорната LuxFit Tour INTUITION влошка, добивате чевла која како да е направена за вас и која скоро и да можете до самиот крај да ја држите стегната.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 Pinnacle 110