Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Houte Route

Grivel Houte Route
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 1
7,900ден.
5,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој производ имаме уште само 1 број на залиха!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

Модел: Houte Route
До големина на чевла 46
Тежина: 558гр (со основата против снег)
Одлично решение за безбедни турно-ски тури!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel, Houte Route