Кошничката е празна!
Најпродавани

Marker Kingpin 13 (100-125)

Marker Kingpin 13 (100-125)
Бренд: Marker
Код на производот: Marker
Достапност: 3
30,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Нова МОЌ во турно скијањето!

Супер лесен вез за турно скијање со одлична контрола при скијањето, благодарение на „класичниот“ грип за задниот дел на ски чевлата.

Карактеристики:

Препораки и трикчиња за користење на овој вез:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Marker Kinpin 13