Кошничката е празна!
Најпродавани

Marker Baron 13 EPF

Marker Baron 13 EPF
Бренд: Marker
Код на производот: Marker
Достапност: 4
19,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

As the lighter, more nimble cousin to the Duke, the Baron has earned its stripes as a favorite amongst big mountain, backcountry enthusiasts. New for next season, the Baron EPF features the Extended Power Frame (EPF) previously found only on the Duke. Featuring a 4-13 DIN range, the Baron also gets the Duke’s updated Triple Pivot Elite toe and Inter-Pivot heel.

DIN range   4- 13
Recom. Skier's Weight   80+ lbs
Height w/o ski   36 mm
Brake Width   110mm (90 and 130 available)
Toe System   Triple Pivot Elite
Gliding AFD   Stainless Steel, Height Adjustable*
Step-in heel   Inter-Pivot
EPS system   Dual-screw Brake Pad
Color Combinations   black / silver
Weight (pair)   2450 g (S) / 2480 g (L)
Art. No.   7516N1.SA (S 265-325mm) 7516N1.LA (L 305-365mm)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Marker, Baron