Кошничката е празна!
Најпродавани

Morrow Clutch

Morrow Clutch
Бренд: Morrow
Код на производот: Morrow
Достапност: 5
15,500ден.
9,300ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

The Clutch is designed to perform in all conditions. The 100% wood Binary Core™ and aggressive sidecut make it responsive and poppy. Morr-Rock™ Rocker makes it easier to land tricks and provides more flotation in powder. The SPT sidewalls provide damping for a smooth ride. Shift into high gear with the Morrow Clutch.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Morrow, Clutch