Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Trilogy 22

Millet Trilogy 22
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
4,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Ранец за сериозни алпинистички авантури, но и за секојдневни урбани активности.
Материјалите кои се користени овозможуваат овој ранец да биде лесен, но одлично технички изграден!

Спецификација:
-Патент во U-форма – без капа
-FPP Ergo™ систем за поставување на цепини
-Странични гуртни за компресија
-Преден џеб на патент со прстен за клучеви
-Компатибилност со системи/мешини за хидратација
-Continuous™ гуртна/прерамка за носење
-Тенок појас за носење/поставување околу половината + држач за опрема
-Гуртни за подесување на товарот/носењето.

Материјали
-Ласерски крој
-N 70 D 230 T Triple R/S
-P 600 D PES
-3D Mesh грб

Друго:
Волумен: 22 литри
X-LIGHTER BACK™  грб со висина од 48 сантиметри

Тежина:
650 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet Trilogy