Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Mystik 20

Millet Mystik 20
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
5,500ден.
 
   - ИЛИ -   

ОВОЈ ПРОИЗВОД ЌЕ БИДЕ ДОСТАПЕН ОД 15 НОЕМВРИ!

Најнов модел од фрирајд серијата на Millet, со чист и ефективен дизајн, кој овозможува негово користење во поширок спектар спортски активности, но и секојдневни урбани обврски. Во главниот оддел има обложен систем компатибилен со резервоар за хидратација или заштита при носење на лаптоп, одделот за носење на сонда и лопата може да се користи за носење на документи, а џебот за маски за скијање – за безбедно чување на телефонот. Гуртните за носење на опрема (скии до 130мм и сноуборд)  – по потреба можат да се тргнат.

Активности:
Скијање
Урбан

Материјали:
6 PX MELANGE PU
P 600D PU
„3D mesh back“

Тежина:
0.97кг

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet Mystik 20