Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Float cylinder

BCA Float cylinder
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 3
9,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Цилиндар со компресиран воздух, компатибилен со сите BCA Float ранци, освен со тие кои се со системот Foat 2.0!
Тој е дел од системот кој овозможува, по активирањето - да се напумпа воздушното перниче на BCA Float ранците.

Нашиот тим е подготвен да ве запознае со основите на ракување со BCA ранците и цилиндерот и негово прво тестирање/активирање.
Првото активирање, по купување на Вашиот нов Флоат ранец, по желба може да се направи во нашиот центар, а полнењето на цилиндерот при тоа би било бесплатно.
Аутдор.мк е авторизиран центар за повторно полнење на цилиндарот и тоа чини 300 денари (со користење на Ваш семеринг, од пакетчето кое си доаѓа со цилиндерот).

Нашиот тим е подготвен да ве запознае со начинот на ракување со овој цилиндар и ранецот, а еве и кратко видео за првото поврзување:
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA Float cylinder