Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Vertigo Duffle 100

Millet Vertigo Duffle 100
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
7,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Оваа торба е наменета за сериозно посветени ентузијасти во планинските спортови, дизајнирана за користење во долги експедиции. Со својот волумен од 100Л, таа во себе може да ја собере сета опрема и облека која Ви е потребна при патувањето. Изборот на материјали е внимателен, торбата може да издржи сериозно физичко малтретирање, а е и водоотпорна. Во внатрешноста има 3 џеба, од надвор има неколку гуртни за затегнување и полесно маневрирање – се’ со цел да се помогне во подобра организација при Вашето патување

Материјали:
N 400D x 400D MEGA PU HT
N 1680 D Balistic
Printed Lining
3D Mesh

Волумен: 100Л
Тежина: 1200 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet vertigo Duffle