Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Planet Cat.3 Twеed Blue

Julbo Planet Cat.3 Twеed Blue
Бренд: Julbo
Код на производот: Julbo
Достапност: 1
5,800ден.
4,350ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само 1 на залиха!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Маска за скијање која е директно под влијание на freestyle ски и сноуборд сцената. Таа е создадена за посветени скијачи и бордери кои немаат потреба да чекаат за добро време.

Големина: XL рамка
Леќа: Spectron 3 со слој кој штити од замаглување и повеќеслоен „blue flash“.
Категорија на заштитa: 3
Дополнителна вентилација во горниот дел на леќата
Силиконизирани ленти кои не дозволуваат поместување на маската по шлемот
Симетрично подесување
Комфорна, двослојна мембрана која е во контакт со лицето
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Julbo, Planet