Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Pioneer Pol. 3 Black

Julbo Pioneer Pol. 3 Black
Бренд: Julbo
Код на производот: Julbo
Достапност: 1
4,500ден.
3,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само 1 на залиха!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Благодарение на минималистичката рамка, овој модел им овозможува и на луѓето кои имаат мали лица да уживаат во ултра широко поле на гледање.
Поларизирана леќа во комбинација со категорија на заштита 3 - одлични оптички перформанси!

Леќа: Поларизирана Cat. 3 со слој кој штити од замаглување, како и дополнителен "silver flash"
Големина: М рамка
Категорија на заштитa: 3
Силиконизирани ленти кои не дозволуваат поместување на маската по шлемот
Симетрично подесување
Комфорна, двослојна мембрана која е во контакт со лицето
Анатомска рамка

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Julbo Pioneer, Polarised